Ole Ole Olek!

Ole Ole Olek!

Tak się kiedyś robiło kampanie wyborcze!

Od razu zaznaczam, że wpis nie ma charakteru politycznego – ma to być forma ciekawostki, pokazująca potęgę disco-polo.

Tak, tak moi mili – potęgę. Nie znam innego gatunku muzycznego, który pomógłby komukolwiek wygrać wybory – a ten klip, i ten numer, mocno przyczyniły do zwycięstwa Olka.

To co warto docenić oprócz kampanijnej walki, to bijące ze wszech stron lata 90 – spójrzcie na ciuchy, fryzury, dziewczyny podrygujące na scenie, podobizny Kwacha na koszulkach. Jakie to jest piękne 😀

Patrząc na całą otoczkę – aż się nie chce wierzyć, że minęło dopiero 20 lat.

Olek – jak to zawsze przed wyborami – skrajnie chudy 🙂

Do tego mamy mocno zarysowany akcent międzynarodowy – przez cały teledysk przewija się Murzyn, który w 02:47 popisuje się rapującą wstawką. Lewica jest więc tak otwarta i tolerancyjna, jak tylko można było być w Polsce w 1994 roku 🙂

Dla tych którzy nie rozumieją ze słuchu, pozwalam sobie zacytować: ładżebi, ładżebi, emadżaboumbabajbi mo Olee Presidee.

 

I żeby pokazać, że Olek jest dalej w formie, a Internety pamiętają, zebrałem niżej najlepsze memy, które dość regularnie ostatnio się ukazują.

Miłej zabawy 🙂

kwachu10

kwachu9

kwachu8

kwachu7

kwachu6

kwachu5

kwachu4

kwachu2

kwachu

kwachu 1

wszyscy zaszyci?

O autorze

Urodziłem się w roku 86, równiutko 3 miesiące po tym jak reaktor w Czarnobylu eksplodował światłością wiekuistą. Ubóstwiam Baldurs Gate, Heroes III i dobrą muzę z lat 90. Jestem zapalonym fanem białych majteczek Anny.

Powiązane posty

Subscribe
Powiadom o
guest

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments