Fifa Road to World Cup 98 – Wasze materiały

Nagrywając ten materiał o FIFA 98 Road to World Cup, zadaliśmy Wam pytanie na fanpae’u o wspomnienia związane z grą. Odzew był bardzo duży. Wysłaliście do nas dużo zdjęć i skanów, które uruchomiły prawdziwą kaskadę wspomnień.Najciekawsze egzemplarze zamieściliśmy w filmie, który znajduje się powyżej (możecie go zobaczyć również tutaj), natomiast we wpisie postanowiliśmy zamieścić skany wszystkich materiałów.

Oczywiście, jeżeli gdzieś w domu jeszcze przechowujesz jakieś wspominki – rób skan, zdjęcie i wklejaj je śmiało w komentarzu! Im więcej tym lepiej – bardzo się cieszymy, że pomagacie nam tworzyć i kanał, i fanpage i bloga, chcemy by jak najwięcej wspomnień przetrwało.

To co znajdziecie niżej to karty z piłkarzami, gadżety, plakaty, gazety, tabelki do uzupełnienia… W sumie ponad 100 zdjęć. Miłego przegłądania!

Chcemy też podziękować następującym osobom za pomoc: Kasia M, Tomek Ł, Doriana T, Tad Ek, Wiktor M, Patryk F, Piotr M, Bartosz004, Piotr M, Agata Ł, Hubert H, Piotr K, Paweł B, Filip J, Adam L, Jakub W.

To co mnie zdziwiło, to fakt, że wśród osób nadsyłających było bardzo dużo dziewczyn.

Szok 🙂

A niżej zdjęcia:

O autorze

Urodziłem się w roku 86, równiutko 3 miesiące po tym jak reaktor w Czarnobylu eksplodował światłością wiekuistą. Ubóstwiam Baldurs Gate, Heroes III i dobrą muzę z lat 90. Jestem zapalonym fanem białych majteczek Anny.

Powiązane posty

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments