4 przyłożenia Ala Bundy’ego

4 przyłożenia Ala Bundy’ego

Wpis o moim ulubionym serialu lat 90 jakim jest Married with children niewątpliwie kiedyś powstanie – ale na to potrzeba czasu. Dlatego, że takie tematy jak przygody Ala trzeba naprawdę przemyśleć, by nie powstał elaborat na 40 000 znaków 😉

Dlatego, że zdecydowanie Al jest moim ulubionym bohaterem, z którym, im jestem starszy, tym mocniej się identyfikuję.

Serię wpisów o Bundych (bo będzie ich sporo) zaczynam od rzeczy, która przewijała się przez cały serial – czyli legendarnych 4 przyłożeń w jednym meczu.

Co do kwestii samych przyłożeń – pełny opis na czym polega Touchdown znajdziemy w Wikipedii, z tego co zrozumiałem (bo nie znam kompletnie zasad futbolu), przyłożenie mniej więcej polega na tym, że trzeba przebiec z piłką boisko i zawodnik powinien ją przenieść za linię końcową przeciwnika (lub w tym polu ją złapać).

Oczywiście, jeżeli ktoś jest bardziej biegły w tej materii – zachęcam do podzielenia się wiedzą w komentarzu.

Jak rzekł mi kolega Sławek (pozdrawiam), który futbolem się interesuje – przyłożenie jest bardzo trudno zdobyć, można je porównać do hat-tricka w piłce nożnej. Więc cztery przyłożenia w jednym meczu to nie lada wyczyn 🙂

A niżej film, w którym znajdziecie kompilację wszystkich czterech przyłożeń Ala:

 

O autorze

Urodziłem się w roku 86, równiutko 3 miesiące po tym jak reaktor w Czarnobylu eksplodował światłością wiekuistą. Ubóstwiam Baldurs Gate, Heroes III i dobrą muzę z lat 90. Jestem zapalonym fanem białych majteczek Anny.

Powiązane posty

Subscribe
Powiadom o
guest

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments