Zadaj pytanie Nagłemu Atakowi Spawacza

Zadaj pytanie Nagłemu Atakowi Spawacza

No cóż, jakoś bloga trzeba rozwijać 😉

Niedługo, bo 7 maja, chłopaki grają koncert w okolicy – i przyszła mi do głowy myśl, że:

  1. Ponieważ nigdy nie miałem okazji posłuchać nagłego Ataku Spawacza live warto by się wybrać
  2. Skoro się wybiorę i prowadzę blog, który ma prawie 50 tysięcy fanów na Facebooku, to może warto by zrobić krótki wywiad, zwłaszcza o tym jak chłopaki tworzyli muzykę w latach 90.

Jako, że zwykle w takich momentach od postanowienia do realizacji czas jest bardzo krótki, napisałem na fanpegu N.A.S., dostałem odpowiedź i już w sobotę za dwa tygodnie spróbujemy zmontować jakiś wywiad.

Doświadczenie dziennikarskie mam kiepskie, stąd moja prośba do Was – czytelników: wpiszcie w komentarzach o co chcielibyście zapytać chłopaków.

Obiecuję, że najlepsze i w miarę sensowne pytania zadam.

Więc, jak to mawiają harcerze, CZUWAJ!

O autorze

Urodziłem się w roku 86, równiutko 3 miesiące po tym jak reaktor w Czarnobylu eksplodował światłością wiekuistą. Ubóstwiam Baldurs Gate, Heroes III i dobrą muzę z lat 90. Jestem zapalonym fanem białych majteczek Anny.

Powiązane posty

Subscribe
Powiadom o
guest

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Spawacz
Spawacz
7 lat temu

Jak NAS odbiera obecne trendy w muzyce rap? Kiedy nowa płyta? Jakich raperów słuchają chlopaki z NASa? Jakie są obecne stosunki z Liroyem? Czy sa szanse na utwor z Peja?

MorszczukFinlandia
MorszczukFinlandia
7 lat temu

Z jakim polskim raperem(lub piosenkarzem, muzykiem) NAS chciało by nagrać kawałek? Czy na nadchodzącej płycie Spawaczy, o której wspominał Fazi pojawi się Dzwon i Zocha(bo podobno Fazi i Zocha są/byli w konflikcie)? I ostatnie pytanie niejako związane z poprzednim – co się stało z Dzwonem, czemu odszedł ze składu i nie tworzył chociażby solowych produkcji?

Mati86
Mati86
7 lat temu

Wiem, ze dla chłopaków liczy się muza i „maja wyjebane na hajs” , ale czy nie wkurwia ich ta sytuacja, ze jako pionierzy rapu w tym kraju i jako jedni z nielicznych , którzy cały czas trzymają poziom, nigdy wsumie na tej muzie nie zarobili większego siana, albo prawie wcale. I czy nie wkurwia ich tez trochę, ze pomimo statusy żywej legendy są wsumie troche niedocenieni , a płyty w porownaniu do lat ’90 sprzedaja sie tak slabo na allegro, czy gdzieś tam.

Paweł
Paweł
7 lat temu

Co słychać u Pająka Leona? Macie z nim jakiś kontakt? Czy koncertuje w Polsce?

Wjeżdża Dany Trejo!
Wjeżdża Dany Trejo!
7 lat temu

CZY ZOCHA MA JUŻ SPALONE WLOSY PRZEZ FAZIEGO JAK NA WOODSTOCKU?

piesnababy
piesnababy
7 lat temu

wiemy ze nie doszło do jubileuszowego spawacza, bo fazi z rożnych powodów nie mógł, mam pytanie do kaczmiego, dlaczego pomimo tego nie nagrywasz (nie mam na myśli płyty) tylko luźnych kawałków z małpą, pod banderą N.A.S ?

Marcin
Marcin
7 lat temu

Czy słuchacie (słuchaliście) rapcore/rapmetal/nu metal ?
Bo wyglądaliście w 90tych na takich którzy mogli słuchać lub grać taki gatunek